وضعیت تخصیص اعتبارات به مدارس سهند

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلنقشه شهر جدید سهند

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاسکو، مرتضی محمدزاده در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اسکو با ابراز نگرانی از اینکه امکانات آموزشی در شهرستان اسکو به خصوص در شهر جدید سهند کم‌تر از حد معمول است، اظهار کرد: در این شهرستان بیش از 23000 هزار دانش آموز در تمامی مقاطع تحصیل می‌کنند.

وی افزود: مشکلات موجود از قبیل کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی در شهر جدید سهند باعث به زحمت افتادن شهروندان و دانش آموزان شده که مصمم هستیم با هم افزایی توان مدیران استانی و شهرستانی این نواقص را برطرف کنیم.

فرماندار اسکو با تاکید بر اینکه مسئولین آموزش وپرورش آذربایجان شرقی نگاه ویژه‌ای به شهرستان اسکو داشته باشند اظهار داشت: با توجه به کمبود امکانات در سهند مسئولان به  این شهر نگاه ویژه‌ای داشته و برخی امکانات استانی را به این شهر سوق دهند.

محمدزاده در ادامه به موضوع خیران مدرسه ساز نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به کمبود امکانات در شهر جدید سهند امیدواریم مسئولین آموزش پرورش خیرین استان را به شهر جدید سهند سوق دهند.

فرماندار اسکو در ادامه با اشاره بر ضرورت آماده سازی مدارس شهرستان جهت شروع سال تحصیلی جدید تاکید کرد و گفت: کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان با قرار دادن امکانات موجود و مورد در اجرای پروژه مهر و طرح آماده سازی مدارس مشارکت فعال داشته باشند.

وی ایجاد تحول در هر جامعه‌ای را منوط به تحول در نظام تعلیم و تربیت آن جامعه عنوان کرد و گفت: برداشتن گام‌های اساسی یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که باید در این حوزه مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار اسکو در ادامه این شهرستان را رتبه چهارم استان در بحث جمعیتی معرفی کرد و یاد آور شد: به دلیل افزایش سریع جمعیت شهر، علی‌رغم تخصیص منابع مالی چشم‌گیر در چند سال اخیر، هنوز تجهیزات و امکانات آموزشی متناسب با جمعیت آن نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه در 4 سال دولت تدبیر و امید، 7 مدرسه 12 کلاسه را در سهند به بهره برداری رساندیم و خاطر نشان کرد: درحال حاضر نیز 11 مدرسه  12 کلاسه نیز در حال احداث است و دو باب از این مدارس تا مهر وارد چرخه آموزش خواهد شد.

محمدزاده در پایان از تخصیص 30 درصد از اعتبارات این شهرستان به حوزه آموزش‌ و پرورش خبر داد و خاطرنشان کرد: کمک‌های مردمی به مدارس مطابق ماده 11 قانون تشکیل شوراهای آموزش‌ و پرورش بوده و این کمک‌ها به هیچ وجه نمی‌تواند حالت اجبار داشته و یا شرط ثبت نام و یا ارائه کارنامه باشد.

منبع


ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://birsahand.blogfa.com/post-46.aspx
  • کلمات کلیدی: شهرستان ,سهند ,امکانات ,اسکو ,مدارس ,جدید ,جدید سهند ,شهرستان اسکو ,فرماندار اسکو ,آماده سازی ,کمبود امکانات
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل