10سال انتظار؛ سرنوشت مبهم اتوبان سهند تبریز

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل


داستان امروز و فردا کردن افتتاح اتوبان تبریز سهند به قدری کشدار شده که علاوه بر انتقاد محافل منتقد دولت، کم کم صدای نمایندگان حامی دولت، از جمله نایب رئیس مجلس را هم درآورده است.

مهرداد خوشکار مقدم: عملیات احداث بزرگراه ۲۲ کیلومتری تبریزـسهند با هدف کاهش زمان تردد در این مسیر و تسهیل انتقال سرریز ساکنان تبریز در شهر جدید سهند آغاز شده است.

قطعه اول این پروژه به طول هفت کیلومتر از سمت شهر جدید سهند از‌ سال ۸۹ و قطعه دوم آن با ۱۵ کیلومتر طول از سمت تبریز در سال ۹۰ آغاز شده است.

اهمیت این اتوبان به این جهت قابل توجه است که علاوه بر کاهش زمان تردد میان کلانشهر تبریز و شهر سهند، از میزان ترافیک جاده ترانزیتی تبریز-آذرشهر کاسته و موجبات توسعه ی فازهای جدید این شهر خواهد شد.

از سوی دیگر با توجه به عدم وجود مراکز بهداشتی ـ درمانی، آموزشی، رفاهی ـ تفریحی و ... در شهر جدید سهند، ساکنان آن خواهند توانست به این امکانات اولیه دسترسی داشته باشند اما متاسفانه تاکنون وعده و وعیدهای مسئولان در این رابطه به تحقق نرسیده است.

گرچه همینک طولانی شدن پروژه ی احداث اتوبان تبریز سهند به یکی از دستاویزهای انتقاد محافل منتقد دولت تبدیل شده اما داستان گرفتاری های این پروژه از دولت دهم شروع شده و تا به امروز نیز کش آمده است!

این پروژه ابتدا قرار بود در عرض سه سال به پایان برسد اما نه تنها عمر دولت مهرورزِ عدالت محور به افتتاح آن کفاف نداد بلکه پایان آن در دولت یازدهم هم نیز محقق نشد.

گرچه سه سال نیز در این دنیای مدرن برای احداث یک مسیر ۲۲ کیلومتری غیرقابل قبول می نماید اما بر فرض قبول این قول و قرار نیز، افتتاح آن تاکنون محقق نشده و مسئولان همچنان اتمام آن را به سال آینده وعده می دهند.

اتوبان سهند تبریز

هیچ دولتی به وعده خود در مورد اتوبان تبریز سهند عمل نکرد

در میان تمام نقدهای یکطرفه به وزارت راه و دولت روحانی در کش آمدن پروژه ی مهم اتوبان تبریز سهند، شاید منصفاتنه ترین نقد را نایب رییس مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛ جایی که گفت: هیچ دولتی به وعده خود در مورد اتوبان تبریز- سهند عمل نکرده است..


ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://birsahand.blogfa.com/post-49.aspx
  • کلمات کلیدی: تبریز ,سهند ,اتوبان ,پروژه ,دولت ,وعده ,اتوبان تبریز ,تبریز سهند ,جدید سهند ,مورد اتوبان ,زمان تردد ,مورد اتوبان تبریز ,انتقاد محافل منتقد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل